Shidao Line Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Shidao Line Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.3 yje - bazuar në 86 komente

Shidao Line Tragete

Shidao Line Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Shidao Line Tragete ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinentale e Shidao dhe portet kineze të Gunstan

Rezervimet e biletave Shidao Line tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Shidao Line tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Shidao Line tragete.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Shidao Line Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Shidao Line Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Shidao Line Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga biletat Libri Shidao Line tragete mes Gunstan (Kinë) dhe Shidao (Korea e Jugut), duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat turistike do të ju ndihmojë komplot Shidao Line tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Shidao Line Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Shidao Ferry Lines

Shidao Line Ferry
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Shidao Line Tragete
mes Shidao (Korea e Jugut) dhe Gunstan (Kinë).

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Shidao Line Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.com nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta Shidao Line trageteve në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Shidao Line / Gunstan biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Shidao Line Ferry

Shidao Ferry Line lundrojnë në dhe nga Gunstan dhe Shidao.

Operative një moderne konvencionale pasagjerëve, makinave dhe mallrave trageteve velat Shidao tragete nga Gunstan të Shidao çdo të martë, e enjte dhe e diel dhe nga Shidao mbrapa për Gunstan çdo të hënë, e mërkurë dhe e shtunë.

Të gjithë janë Voyages natës traget.

Shidao Line Ferry Nisja Procedura

kontrolluar në

përpunimit Nisja jo më herët se 2.5 orë fillon para nisjes dhe përfundon 1 orë para nisjes. Prandaj, udhëtarët duhet të jetë në traget check-in desk jo më vonë se dy orë para nisjes të plotësoni një formular të kalojë konvikt dhe një kartë nisjes për procedurat e nisjes.

Kompletimi mbërritjes / nisjes Cards

Ndërsa kartat mbërritjes nevojshme për të hyrë Kinën janë në dispozicion në traget, ajo është më i përshtatshëm për të mbushur atë në të njëjtën kohë si kartë Korean nisjes para konviktit.

Karta largimi (nga Korea) duhet të plotësohet në koreanisht, ndërsa karta ardhja për hyrjen në Kinë duhet të jetë e shkruar ose në karaktere Chinesee ose anglisht. Për më shumë informacion kontaktoni në kartën e mbërritjes, ju mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të vendin që ju do të qëndroni në në natën tuaj të parë.

deklaratë dogani

Zonat deklarata doganore janë të vendosura në të dyja anët e counter inspektimit nisjes. Të gjithë udhëtarët që transportojnë mallra të shtrenjtë ose me vlerë (kamera, watches, bizhuteri, produkte lesh) janë të nevojshme për të bërë një deklaratë.

Kur deklaruar, shkruani emrin e sendit, sasinë, çmimin dhe në formën doganor dhe të pranishëm dy pika doganore dhe të formojnë së bashku. Pas deklarata është miratuar, të mbajtur në dokumentin për udhëtimin tuaj të kthimit.

Nëse ju niset pa deklaratë doganore, me vlerë tuaj mund të jetë subjekt i tatimit mbi kthimin, pasi ato do të konsiderohen si blerjet jashtë shtetit. Udhëtarët me asgjë për të deklaruar mund të shkoni direkt në banak inspektimit.

Emigracioni Nisja

Presin në rradhë prapa vijës së verdhë të kundër inspektimit nisjes. Kur është rradha juaj, paraqesin pasaportën tuaj, fletëhyrje, dhe kartën e nisjes.

Për sa kohë që viza juaj është e vlefshme, inspektori nuk do të bëjnë pyetje dhe thjesht vulosë pasaportën tuaj. Karta Largimi do të vuloset dhe ruhet nga inspektori, dhe kartë mbërritjes do të kapëse mbi pasaportën tuaj. Mbani kartën e ardhjes për të, kur ju të ktheheni dhe të kalojnë nëpër procesin e mbërritjes imigracionit.

Ferry Nisja

Pasi ju të kalojë inspektime, ju mund të hyjë në detyrë zonë të lirë për të blerë pije alkoolike, cigare, dhe filmi kamera.

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Shidao Line Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Shidao Line tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Shidao Line Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Shidao Line tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Shidao Line tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Shidao Line Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Shidao Line Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Shidao Line trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Shidao Line Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Shidao Line Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Shidao Line Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Shidao Line Anijet e mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervim mes Gunstan (Kinë) dhe Shidao (Korea e Jugut).

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Shidao Line trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip Korea kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Shidao Line tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Shidao Line tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Shidao Line Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel