Tragete superfast - pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Superfast Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion tragete superfast traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.9 yje - bazuar në 1,147 komente

 

Biletat superfast Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni superfast tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim superfast tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

superfast Tragete

Superfast Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Superfast Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet superfast vela në dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi.

Rezervimet e biletave superfast Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet tragete superfast në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta superfast tragetet në dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi nga Anijet superfast është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër superfast tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Tragete fundit superfast kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet rrugës tonë të detajuar dhe harta e qytetit do të ju ndihmojë komplot superfast tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Anijet superfast dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Superfast Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në portet traget Greqi.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

superfast Tragete

superfast Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër superfast tragete
në dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj superfast Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim superfast tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Anijet superfast

superfast Tragete është një kompani me bazë në Greqi traget themeluar në 1993 nga Perikli Panagopulos dhe Alexander Panagopulos.

Së bashku me Blue Star Ferries, ajo është një kompani filial i Atikës Group. Superfast Tragete ofrojnë lidhje të pasagjerëve dhe mallrave midis Greqisë dhe Italisë në detin Adriatik.

superfast Tragete
Superfast Tragete konsiderohet të jetë një nga më të mira kompanive që veprojnë në detin Adriatik.

Ajo ofron kalimet shpejtë dhe të rehatshme në mes të Italisë dhe Greqisë gjatë gjithë vitit, me tragete të reja. Bari - Igoumenitsa - line Patras është operuar çdo ditë si nga Bari dhe nga Greqia.

Shmangiet nga Bari janë çdo ditë në 20.00 me përjashtim të të dielave, kur largimi është në 01.00 pm. Shmangiet nga Greqia janë planifikuar çdo ditë nga Patras në 06.00 pm dhe nga Igumenica në mesnatë. Gjatë verës koha superfast thërret edhe në portin e Korfuzit, gjatë vikendeve. Tragete superfast I dhe II superfast kanë një garazh të madh të hapur, ku kampe në bord është e lejuar.

Në të kaluarën Anijet superfast ka operuar linja në disa pjesë të Evropës, në Detin Adriatik, Detin e Veriut dhe në detin Baltik. Aktualisht, ata janë kryesisht aktive në detin Adriatik. Si të marsit 2009, rrugët operuar janë:

Rrugët për në Detin Adriatik

  • Ancona, Itali - Igumenica dhe Patras, Greece
  • Bari, Italy - Korfuz, Igumenica dhe Patras, Greece

Rrugët për në Detin Egje

  • Piraeus, Greece - Heraklion, Greece
Superfast Tragete Route Map
Superfast operuar Rosyth - shërbim Zeebrugge traget midis 2002 dhe 2008. Në 29 maj 2008 u njoftua se superfast Anijet do të tërheqë të gjithë Detin e Veriut. Shërbimi është tërhequr më pas në 13 shtator 2008.

Shërbimi Deti i Veriut ishte e rrumbullakët në vetëm vitin kontinentale Skocisë, direkte, shërbimit të planifikuara traget për në dhe nga Evropa kontinentale. Anije përdorur ishte MS Blue Star 1, i cili zëvendësoi madhe MS superfast X në rrugë. Blue Star I ka qenë rialokohen për shërbimet e Mesdheut Atikës. Norfolkline rifilluar rrugën në maj 2009.

Në qershor 8, 2011 superfast Anijet dhe ANEK Lines krijuar një sipërmarrje të përbashkët në Pire-Heraklion dhe Patra-Igoumenitsa-Ancona rrugët me dy anijet RO-simbol i paqës në një të parë (Anek në pronësi "Kampion Olimpik" të dhe superfast pronësi " XII superfast ") dhe tre në një të dytë (në ANEK pronësi" Spirit Hellenic "dhe superfast pronësi" superfast VI "dhe" superfast XI ")

superfast Tragete pushuar për të vepruar rrugë traget Rosyth Zeebrugge në shtator 2008. Ky shërbim është operuar tani nga Norfolk Line Rreth Anijet superfast. Pas mbylljen e saj e Detit të Veriut rrugë në mes të Zeebrugge në Belgjikë dhe Rosyth në Skoci superfast tani veprojnë të gjitha shërbimet e tyre në detin Adriatik.

 


Më të mirë në dispozicion superfast tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee superfast Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona superfast tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj superfast Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta superfast Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve superfast ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Anijet superfast.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club superfast Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Anijet superfast - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme tragete superfast dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist superfast Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në superfast Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Superfast Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Superfast Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një superfast tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët superfast trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me tragete superfast konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave superfast tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën superfast tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet superfast në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet superfast tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Ankona dhe Bari në Itali për Igumenica, Patras, Korfuzit, Pire dhe Heraklion në Greqi.