Tallink Silja Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Tallink Silja Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Tallink Silja anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.1 yje - bazuar në 2,027 komente

 

Biletat Tallink Silja Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Tallink Silja tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Tallink Silja tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Tallink Tragete

Tallink Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Tallink Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet Tallink vela në dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin.

Prenotim bileta Tallink tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Tallink tragetet në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta Tallink trageteve për dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Tallink Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Tallink tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Tallink Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet rrugës tonë të detajuar dhe harta e qytetit do të ju ndihmojë komplot Tallink tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Tallink Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Tallink Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në portet traget Talin.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Tallink Tragete

Tallink Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Tallink tragete
në dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Tallink Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Tallink tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Tallink Anijet

Për tregtarët janë një ofrues kryesor i mini-turistike dhe transportit të pasagjerëve shërbime të kualitetit të lartë në rajonin e Detit Baltik, si dhe një ofrues kryesor i shërbimeve të ngarkesave ro-ro në rrugët e zgjedhura.

Flota jonë e anijeve 19 na lejon që të ofrojë një gamë të gjerë shërbimesh dhe largimeve të shpeshta. Tallink Group është një nga kompanitë më të mëdha të pasagjerëve dhe ngarkesave të anijeve në rajonin e Detit Baltik. Kompania operon në gjashtë rrugët e anijeve nën marka e Tallink dhe Silja Line.

Tallink Tragete

Si rezultat i investimeve të kohëve të fundit dhe programin e rinovimit të flotës, ne aktualisht të vendosur disa nga anijet e lundrimit më të përparuara në Detin Baltik me shtet-e-artit-objektet, strehim të përmirësuar, më të mëdha në bord zonat tregtare dhe cilësi të lartë në bord shërbimeve, vendosjen e një të ri pikë referimi për standardet e udhëtimit në rajonin e Detit Baltik

Përveç kësaj Tallink operon katër hotele në Talin dhe një hotel në Riga nën zinxhir markë hotel Tallink Hotele.

Lundrojnë pjesën veriore të Detit Baltik në bordin e anijeve të një fantastike Tallink së. Tallink aktualisht veprojnë rrugët 7.

  • Stockholm - Helsinki, Turku, Talin, Riga, Rostock - Helsinki dhe Helsinki - Tallinn

Bord anije, një numër të objekteve janë dhënë për të bërë udhëtimin e pasagjerit si të rehatshme, zbutës dhe zbavitëse që është e mundur.

Duke ofruar një rrjet joshës e ushqimit, tregon kabare, një klub nate të gjallë, sauna dhe shumë pajisje të tjera, udhëtimi në bord është pothuajse një largim në vetvete.

Tallink Route Map

Udhëtimi nga Helsinki në Talin (Estoni) vepron disa herë në ditë mbi Star dhe Superstar, i cili merr pak më shumë se dy orë për të përfunduar. Princesha Baltic vepron shërbime më të shpejtë në Talin, duke marrë për 1 orë, 30 minuta, vela në baza ditore.

Kompania Estonian anijeve transporton rreth tre milionë pasagjerë në vit. veglat e tyre plotësojnë avancimet e sakta teknike vela moderne. Kompania shkon transportin e njerëzve dhe mallrave në rrugët Tallinn-Stokholmit, Tallinn-Helsinkit dhe Paldiski-Kapellskär.

Tallink gjithashtu drejton një shërbim të përditshme në mes Talin dhe Portin e Stokholm, Suedi. Dy vepra artizanale operative janë Victoria dhe Romantica. Koha e udhëtimit është rreth 6 orë.

Romantika

Cruise Ship m / s Romantika është ndërtuar në 2002 dhe ajo është një anije motra me m / s Victoria ndërtuar në 2004. Romantika është një rehatshme dhe moderne traget lundrimit që veprojnë në markë Tallink mes Stokholmit dhe Riga.

Kapaciteti maksimal është 2500 udhëtarë (më shumë se kabina 700).

Tallink Tragete

Vallëzimi dhe ngrënie restorante, bare dhe dyqane. Playroom për fëmijët, departamenti sauna dhe departamenti i konferencës që mund të ofrojnë dhoma për grupe deri në persona 410.

victoria I

M / s Victoria I është ndërtuar në 2004 dhe ajo është një anije motra me m / s Romantica ndërtuar në 2002. Victoria I është një rehatshme dhe moderne traget lundrimit që veprojnë në markë Tallink midis Stokholm dhe Talin.

Kapaciteti është pasagjerë 2500 dhe mbi kabina 700. Vallëzimi dhe ngrënie restorante, bare dhe dyqane. Playroom për fëmijët, departamenti sauna dhe departamenti i konferencës që mund të ofrojnë hapësirë ​​për grupe deri në persona 410.

M / s Victoria I vepron në Stockholm-Talin rrugë me nisje të përditshme dhe ofron mundësi të mëdha për një udhëtim të suksesshëm në det!

Tallink Brenda Cabin

SFestival ilja
Për një dalje në det skenik, të lundrojnë nëpër fushat e pafundme të akullit me skulptura fantastike në akull paketë në dimër, apo admirojnë pamje të lë pa frymë nën diell mesnata në verë, përmes dritareve panoramike e Festivalit Silja.

Baltic Mbretëresha
M / S Baltic Mbretëresha është anija më i ri në Tallink Silja flotën. voyage Maiden ishte 24.4.2009 nga Talin në Stokholm.

Ka kabina 927, disa restorante të ndryshme, pesë traversa, tre dyqane, bota childrens ', një departament exellent sauna dhe një dhomë moderne konferencë.

Baltic Princess
M / S Baltic Princess filloi të veprojë në Helsinki-Talin rrugë në korrik 2008. Ajo është një nga anijet më të mëdha turistike në Detin Baltik, që ka kapacitet për pasagjerë 2,800.

Ka kabina 927, disa restorante të ndryshme, pesë traversa, tre dyqane, bota fëmijë, një departament i shkëlqyer sauna dhe një dhomë moderne konferencë.

Tallink Resturant
Tallink Shuttle Star
Tallink Shuttle Star filluar që veprojnë në rrugë Helsinki-Talin në 2007.

Modern Tallink Shuttle Star kalon Detin Baltik në mes të Helsinkit dhe Talin në vetëm 2 orë. Në hollin e hyrjes kuvertë 7th ka një 120-vend Business Lounge me lidhje wireless internet dhe TV. Për palët private ka një Lounge Vëzhgimi në kuvertë 9th për deri në 250 persona.
Ju mund të ha drekë në bord me stil në një à la carte restorant apo shuplakë, apo thjesht në një piceri apo një kafene. Mbi 1 500 zonën tregtare m² ofron një mundësi të shkëlqyer për pazar. Shuttle mund të marrë më shumë se pasagjerët 2000. Nuk është një kuvertë makinë për makinat e pasagjerëve 450.

Tallink Anijet janë ndërtuar për të operuar gjatë gjithë vitit, kushtet e motit nuk janë një pengesë për një vizitë të shpejtë mbi Gjirin e Finlandës. Të gjithë teknologjia e fundit është përdorur për të bërë anijet shtesë të sigurt, pajisjet p.sh. navigacion është ndër më të mirat në botë.

Tallink Shuttle Superstar
Gjenerata e re me shpejtësi të lartë anijes M / S Superstar filluar që veprojnë në rrugë Helsinki-Talin në 21st prill 2008.

Modern Shuttle Superstar kalon Detin Baltik në mes të Helsinkit dhe Talin në vetëm 2 orë. Në hollin e hyrjes kuvertë 7th ka një 120-vend Business Lounge me lidhje wireless internet dhe TV.

Tallink Superstar
Për palët private ka një Lounge Vëzhgimi në kuvertë 9th për deri në 250 persona.

Ju mund të ha drekë në bord me stil në një à la carte restorant apo shuplakë, apo thjesht në një piceri apo një kafene. Mbi 1 500 zonën tregtare m² ofron një mundësi të shkëlqyer për pazar. Çdo Shuttle mund të marrë më shumë se 2000 pasagjerë. Nuk është një kuvertë makinë për makinat e pasagjerëve 450.

Tallink Anijet janë ndërtuar për të operuar gjatë gjithë vitit, kushtet e motit nuk janë një pengesë për një vizitë të shpejtë mbi Gjirin e Finlandës. Të gjithë teknologjia e fundit është përdorur për të bërë anijet shtesë të sigurt, pajisjet p.sh. navigacion është ndër më të mirat në botë.

 


Më të mirë në dispozicion Tallink tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Tallink Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Tallink tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Tallink Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Tallink Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Tallink ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Tallink Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Tallink Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Tallink Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Tallink trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Tallink Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Tallink Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Tallink Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Tallink Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Tallink tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Tallink trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Tallink tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Tallink tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Tallink tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Tallink në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Tallink tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Stokholm në Helsinki, Turku, Talin, Riga dhe Rostock në Helsinki dhe Helsinki në Talin.