Thames Clipper Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Thames Clipper Tragete ofron të lirë trageti pasagjerësh rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Thames Clipper anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.7 yje - bazuar në 2,447 komente

 

Biletat Thames Clipper Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Thames Clipper tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 10 Thames Clipper tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Thames Clipper Tragete

Thames Clipper Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Thames Clipper Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Thames Clipper Anijet me vela për në dhe nga Woolwich (Lindja) të St George skelë, Vauxhall (West) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Greenland, skelë Kanarie, Kulla, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall.

Rezervimet e biletave Thames Clipper Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Thames Clipper tragete në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Thames Clipper tragetet në dhe nga Woolwich (Lindore) në St George skelë, Vauxhall (Perëndim) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich The O2, Greenwich, Masthouse, Grenlandë, Canary Wharf, Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Thames Clipper Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Thames Clipper tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Thames Clipper Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga Woolwich (Lindore) në St George skelë, Vauxhall (Perëndim) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich The O2, Greenwich, Masthouse, Greenland, skelë Kanarie, Kulla, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti detajuara harta do të ndihmojë ju komplot Thames Clipper tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Thames Clipper Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Thames Clipper Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Woolwich (Lindore) në St George skelë, Vauxhall (Perëndim) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich The O2, Greenwich, Masthouse, Grenlandë, Canary Wharf , Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Thames Clipper Tragete

FerryTO ofrojnë më
Thames Clipper
shërbim
Thames Clipper
është një shërbim me ujë të autobusëve që operojnë në Londër në lumin Thames. Kompania ofron shërbime të udhëtarëve mes lindore dhe qendrore të Londrës, si dhe shërbimet turistike.

Thames Clippers rrugët mbulojë të gjitha monumentet e famouse Riverside. Big Ben, Syri i Londrës, Kulla e Londrës, Katedralja e Shën Palit dhe O2 janë vetëm disa nga pikat e referimit të njohura të Londrës e cila mund të shihet nga bord zanateve të rehatshme. Konsumatorët mund të rri duarkryq dhe të gëzojnë vende të bollshme dhe të rehatshme, me qasje në WiFi me shumë pije në ofertë.

Rreth Thames Clipper Anijet

Thames Clipper ofron një mënyrë unike për të udhëtuar për ata udhëtarë që duan të shmangin zonat e ngjeshur apo trenat zënë dhe tuba - një shërbim falas sherr hop-on / off hop përgjatë shtrirje kryesore të lumit Thames për commuters dhe turistët.

Të shpejtë dhe të shpeshtë, me një flotë prej catamarans shpejtësi të lartë të largohen nga kalatave të mëdha çdo 20 minuta. Ata të ju nga London Bridge në Canary Wharf në më pak se 10 minuta në shërbimin e planifikuar udhëtarëve.

Thames Clippers Tragete

Rrugët drejtuar nga Woolwich (Lindore) në St George skelë, Vauxhall (Perëndim) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich The O2, Greenwich, Masthouse, Grenlandë, Canary Wharf, Kulla, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall.

Hilton / Canary Wharf traget
Thames Clippers vepron lumin drejtpërdrejtë ndër Canary Wharf - Rotherhithe Ferry, mes skelë Kanarie Pier dhe Hilton Docklands Nelson Dock Pier në Hotel Hilton në Rotherhithe. Shërbimi përdor anije më të vogla se sa shërbimi udhëtarëve, por shkon në një frekuencë më të lartë prej rreth çdo 10 minuta. Traget mund të përdoret edhe nga mysafirët e hotelit, si dhe nga pasagjerët nuk qëndrojnë në hotel.

London Bridge / skelë Kanarie Shuttle
Thames Clippers vepron një transferim në mes të London Bridge qytetit Pier dhe Kanarie skelë Pier. Ky shërbim funksionon vetëm në pik të mëngjesit dhe të pikut orë PM udhëtarëve (e hënë-e premte). Duke ofruar një shërbim shtesë 10 minuta e cila përkon me shërbimin kryesor udhëtarëve në mes të këtyre kalatave.

Tate Boat Shërbimi
Boat Shërbimi Tate shërben vizitorëve udhëtojnë mes muzeut Tate Modern në Bankën e Jugut dhe të vjetër Tate Britania në në Millbank përtej lumit.

O2 Express
O2 Express është një shërbim ekspres shërbejnë London Eye, London Bridge Pier dhe QEII Pier për The O2. Shërbimi gjithashtu ofron dokumentet private.

Që të themeluar në 1999, Thames Clippers tani vepron një flotë prej dymbëdhjetë luksoze catamarans shpejtësi të lartë. Të gjitha anijet janë porositur dhe të emëruar nga Drejtori Menaxhues Sean Collins.

Kur në bord me WiFi aktivizuar shikoni tuaj të pajisjes për rrjet "WiFi Hotzone". Një përzgjedhje të gjerë e ushqimit është në dispozicion gjatë gjithë ditës në shumicën e flotës.

Nga kafe, çaj dhe një varg të munchies mëngjes (butties proshutë, pasta dhe fruta të freskëta) janë në dispozicion për të udhëtarëve në mëngjes dhe kur qasjet mbrëmje, ushqimi deliciously drita gisht është shoqërim i përsosur për një gotë sjellshme e verë, birrë, shampanjë apo diçka në shkëmbinj nga bar.

Tona catamarans shpejtësi të lartë janë luksoze për të udhëtuar në nëse ju jeni duke përdorur shërbimin për një udhëtojnë çdo ditë, natë jashtë me miqtë, duke vizituar galeritë apo në një udhëtim ndonjë gjë me familjen.

Zonat tapiceri janë të bollshme, të rehatshme dhe klima kontrolluar, plus të gjithë pasagjerët janë të garantuar një vend.

Thames Clippers

Anijet janë të pajisura me tualete (duke përfshirë objektet me aftësi të kufizuara) për përdorim të pasagjerëve. 220 tona catamarans vend të ketë fëmijë ndryshimin e objekteve.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Thames Clipper Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme dhe të shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Thames Clipper tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me të mbi rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Thames Clipper tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Woolwich (Lindore) në St George skelë, Vauxhall (Perëndim) me ndalesa në kalatave në vijim (nga lindja në perëndim), Woolwich, North Greenwich The O2, Greenwich, Masthouse , Greenland, skelë Kanarie, Kulla, London Bridge, Bankside, Blackfriars, prite, London Eye Millbank dhe St George skelë, Vauxhall.