Tirrenia - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Tirrenia Ferries ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Tirrenia anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.3 yje - bazuar në 672 komente

 

Biletat Tirrenia Ferries Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Tirrenia tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Tirrenia tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Tragete Tirrenia

Tirrenia Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Tirrenia Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Tirrenia Anijet me vela në dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe palermo në Sicili.

Rezervimet e biletave Tirrenia tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Tirrenia tragete në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta Tirrenia tragetet në dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe palermo në Sicili online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Tirrenia Ferries është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Tirrenia tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Tirrenia Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe Palermo në Sicili duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Tirrenia tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Tirrenia Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Tirrenia Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe Palermo në Sicili portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Tragete Tirrenia

Tragete Tirrenia
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Tirrenia Ferries
në dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe Palermo në Sicili në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju do gjithmonë të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Tirrenia Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Tirrenia tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Tirrenia Ferries

Tirrenia Tragete di Navigazione të bëjë një numër të madh të lidhjeve çdo vit.

Në Tirreno, një flotë të përbërë kryesisht nga të rinj me shpejtësi të lartë super-anijet që mund të arrijnë shpejtësi prej nyje 30, garanton rehati dhe të reduktuar herë navigimit mes

  • gadishulli italian dhe Sardenja
  • Napoli dhe Palermo
  • Cagliari, Palermo dhe Trapani
Tragete Tirrenia

Në bordin e një trageti Tirrenia ju do të gjeni objekte të klasit të lartë për të ndihmuar një udhëtim të rehatshme dhe të këndshëm.

Tirrenia gjithashtu menaxhon një numër të madh të zanateve ngarkesave. Përveç këtyre operacioneve, kompania është lider i Grupit Tirrenia që, me anijet e saj 80, bën kalimet 100,000 vit, mbulon milje 3,000,000, strehon 12 milion pasagjerë, transporton makina 2,000,000 dhe 6,500,000 metra lineare të automjeteve komerciale.

Tirrenia i themeluar në 1936 dhe tani është një nga operatorët më të mëdha trageteve në Evropë.

Tirrenia lidh kontinentale italiane në Sardenjë, Sicili, në ishujt Tremiti dhe Shqipërisë. Tragete Tirrenia di Navigazione të bëjë një numër të madh të kalimeve çdo vit.

Tirrenia lidhjeve ofertë traget nga Italia kontinent në Sardenjë në rrugët 9 rrugëve të ndryshme, Italia kontinent në Sicili, Sicili në Sardenjë të Italisë në Shqipëri dhe deri në rrugët 5 lidhin Italinë kontinentale dhe Ishujt Tremiti.

Tirrenia Route Map

Tirrenia një flotë shumë moderne me shumicën e anijeve jo më të vjetër se 4 vjeç. Në rrugët më të njohura, Tirrenia përdorin anijet e tyre më të mëdha të cilat mund të bartin mund të mbajnë deri në mbi 2500 pasagjerë!

Shumica Anijet Tirrenia mburret një zonë tregtare. Në Tirrenia dyqanet e anijes do të gjeni Gadgets, suvenire, lojra, parfume dhe dhurata. Në disa nga pikat më të gjata, të përfitojnë nga në Kinema bordit.

Për fëmijët ekzistojnë në fushat e bordit të luajnë në bord të gjitha Superferries e me shpejtësi të lartë (Athara, Bithia, Janas, Nuraghes, Sharden), të cilat e bëjnë udhëtimin edhe më të pëlqyeshëm për fëmijët dhe prindërit njësoj.

Tragete Tirrenia
Tirrenia gjithashtu ofrojnë një zgjedhje e restorantit nga shërbimi vetë për a la carte. Në restorantet kryesore në bord. Tirrenia restorant shërbim të vetë ofron një shumëllojshmëri mundësish dhe kuzhinave, me çmime të ulëta në një mjedis të rehatshme.

 


Më të mirë në dispozicion Tirrenia tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Tirrenia Ferries Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Tirrenia tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Tirrenia Ferries makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Tirrenia Ferries më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Tirrenia ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Tirrenia Ferries.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Tirrenia Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Tirrenia Ferries - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Tirrenia trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Tirrenia Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Tirrenia Ferries ju lutem Kliko këtu.

 

Tirrenia Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Tirrenia Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme Tirrenia tragete mallrash dhe anijet mallrash rezervë të shërbimit të dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe Palermo në Sicili.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Tirrenia trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Tirrenia Ferries konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Tirrenia tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Tirrenia tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Tirrenia në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Tirrenia tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portin e trageteve të Durrësit në Shqipëri dhe Barit, Civitavecchia, Fiumicino, Genoa dhe Napoli në Itali dhe Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia dhe Porto Torres në Sardenjë dhe Palermo në Sicili .