Transrussia - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Transrussia Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Transrussia anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
2.9 yje - bazuar në 817 komente

 

Biletat Transrussia Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Transrussia tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Transrussia tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

TransRussia Express

TransRussia Express Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

TransRussia Express biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për TransRussia Express vela në dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi.

Rezervimet e biletave TransRussia Express nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet TransRussia Express në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë në dispozicion bileta TransRussia Express në dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi udhëtonte me TransRussia Express është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri . ju rezervoni biletat TransRussia Express me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me TransRussia Express informacionin e fundit të kalimit dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta do të detajuara ndihmojnë ju komplot udhëtimin tuaj TransRussia Express trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për të Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi pastaj libër një traget kalimit me TransRussia Express dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

TransRussia Express ofron çmimet fantastike për të dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

TransRussia Express

TransRussia Express
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book TransRussia Express
në dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj TransRussia Express, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim TransRussia Express biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Rreth TransRussia Express

TransRussiaExpress lidhje e drejtpërdrejtë ndërmjet sa I përket Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi.

TransRussiaExpress është një shpejtë, bartës i besueshëm për ro-ro, kontejnerë dhe ngarkesave të përgjithshme, frekuenca e të cilit ju jep fleksibilitet për sa i përket ngarkesave tuaj dhe automjeteve.

Me të pasagjerëve dhe mallrave anijet e kombinuar MS Transeuropa dhe MS Transrussia si dhe MS Finnarrow kompanisë finlandeze anijeve shërben shtetet balltike dhe Rusinë gjatë gjithë vitit.

TransRussia Express

Bord Transeuropa dhe Transrussia ka dy kabina të ndryshme jashtë në dispozicion. Lloji Cabin A ka një dimension të 24 m², të tipit B të 20 m².

Të dyja janë të pajisura me dush / WC, telefon, radio dhe TV. Pasagjerët mund të përdorni sauna bord ose të marrë disa ajër të detit në kuvertë dielli.

Në tre nisje javore në çdo drejtim ka 124 (Transeuropa & Transrussia) ose më mirë 90 (Finnarrow) vende për pasagjerë në dispozicion.

Në bord ju mund të gëzojnë shërbimin e njohur FINNLINES ju mund të dini nga anije të tjera gjatë ditëve të dy dhe një gjysmë pasazh.

Ndër të tjera ka bordit të plotë me katër vakte të pasura në ditë.

Transrussia Cabins
Terminal Lehmannkai 2
Në Lübeck shërbimi TRE thërret në Lehmannkai 2, i cili është lehtësisht të arritshme për shkak të afërsi të A1 autostradës. Ky terminal modern i pajisur meriton një dërgim të shpejtë dhe të sigurt të të gjitha mallrave me objekte të mjaftueshme magazinimit dhe parkingje.

Adresa për check-in në Lehmannkai 2:
Lübeck Lehmannkai 2 - TRE Kontrolloni In
Seelandstrasse 15
23569 Lübeck
Gjermani
Telefoni: + 49 (0) 451-1507 300-
fax: + 49 (0) 451-1507 399-
e-mail: tre@finnlines.de

Lehmannquay është i afërt me tremujorin e të qytetit Lübeck SIEMS. Kur përdorni vendin e transportit publik të marrë autobusin nr. 32, 33 ose 34 (autobus të shprehur filluar nga stacioni Lübeck kryesor). Ju lutemi të zbres nga autobusi në stacionin e "Seelandstraße".

TransRussia Express
Ferryport Sassnitz
Porti i Sassnitz ndodhet në anën lindore të Isle of Ruegen dhe është kështu lindor port të thellë me ujë në Gjermani. Kjo pozitë gjeografike siguron lidhjen më të shkurtër të detit nga Gjermania në Rusi. Porti ndodhet direkt në det të hapur që do të thotë një qasje të pakomplikuar për të anijeve. . Si i vetmi vend të portit të Evropës Perëndimore Porti i Sassnitz ka pista dhe transferim lehtësira për makina hekurudhore e matës të gjerë ruse.

Adresa Terminal Sassnitz:
Sassnitz-Mukran ferryport
18546 Sassnitz / Mukran
Gjermani
Telefoni: + 49 (3 83 92) 5 53 90
fax: + 49 (3 83 92) 5 54 05

Porti i St.Petersburg
St.Petersburg shtrihet në fund lindore të Balltikut, në deltën e Neva. Porti i St.Petersburg gjithashtu ofron objekte të shkëlqyer të ruajtjes dhe të shërbimit tonë të plotë për konsumatorët tanë. A drejtpërdrejtë IT-link për agjentin tonë TRANSLOG garanton një pastrim të shpejtë dhe të besueshëm të ngarkesave tuaj.

Adresa Terminal në Shën Petersburg
St.Petersburg terminal
Schotlandskaja uliza
Sea Port, Rajoni 2
St.Petersburg
Rusi
Telefoni: + 7 (8 12) 3 03-99 00
fax: + 7 (8 12) 1 18-35 21

Ventspils
Noord Natie Ventspils Terminalet LTD. është më up-to-date terminal i rajonit të Detit Baltik në drejtim të pajisjeve. Belg - sipërmarrje të përbashkët Letonisht është e pajisur me shtet-e-artit ngarkim / shkarkimit dhe objekteve të terminalit.

 


Më të mirë në dispozicion TransRussia Express biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee TransRussia Express Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona TransRussia Express biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur TransRussia Express ose nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta TransRussia Express më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat TransRussia Express ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në TransRussia Express.

Grupi, Shkolla & Social Club TransRussia Express Rezervimet e biletave

Zbritur Travel Group me TransRussia Express - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme TransRussia Express dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi.

specialist TransRussia Express ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në TransRussia Express ju lutem Kliko këtu.

 

TransRussia Express Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

TransRussia Express Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një TransRussia Express mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët TransRussia Express shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin TransRussia Express kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave TransRussia Express, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër TransRussia Express makinave dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga Lübeck / Sassnitz në Gjermani, Ventspils në Letoni dhe St.Petersburg në Rusi në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me TransRussia Express në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave të trageteve në qoftë se ju jeni duke marrë një traget shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një traget në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi traget ofron për të udhëtuar më të largët të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.