TTT Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

TTT Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion TTT Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.6 yje - bazuar në 329 komente

 

Biletat TTT Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni TTT Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 TTT Line tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

TTT Lines

TTT Lines Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

TTT Lines biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për TTT Lines vela në dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali.

Rezervimet TTT Lines bileta nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet TTT Lines në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion TTT Lines bileta për në dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali udhëtojnë me TTT Lines është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Libër ju TTT Lines bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit TTT Lines kalimit informacion dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojë komplot TTT tuaj Lines traget udhëtim.

Nëse jeni të udhëtonte për në portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali pastaj libër një traget kalimit me TTT Lines dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

TTT Lines ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

TTT Line Ferres

TTT Lines Ferry
Çmimet e biletave Rezervime 7


Bileta libër TTT Lines Ferry
në dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj TTT Lines, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim TTT Lines Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Rreth ttt Lines

TTT Lines vepron një makinë që mbante përditshme Sicilia traget nga Napoli në Catania. Udhëtimi zgjat orë 12 dhe traget niset nga Napoli në 21: 00 PM nga e hëna në të shtunë dhe në 19: 30 PM dielave.

TTTlines është i autorizuar për të ofruar hapur në kuvertë / kampe në bord (një shërbim që i jep mundësinë për të qëndruar dhe / ose strehim libër direkt në bordin e dikujt fushues vet brenda zonës së caktuar anije:

TTT Lines Ferry
kampe në bord është në dispozicion nga 01 prilli deri në tetor, 31 shtunë dhe e diel për nisje nga Napoli dhe të premten, të shtunën dhe të dielën për nisje nga Catania.

Për kampe në bord duhet të tregohet në biletë, konvikt kampe në bord.

Ora sulmit është tre orë para kohës së planifikuar e anijes nisjes) dhe ka përcaktuar marrëveshje me: la Confederazione Italiana Campegiatori - il Club del PleinAir - Caravan dhe fushues miqtë - Turit - Gruppo Amici Camperisti Catania - Acti Palermos - ACT Italia Federzione - Associazione Nazionale Koordinimi Camperisti - AC Autocaravan - Touring Club Italiano - Camping Card International - Camperlife e Camper Club Italiano - kështu që ne mund të japim anëtarëve ulje të tyre të parapara me promovimin e "fushues Speciale".

TTT Lines Route Map
TAking përfitojnë nga Camping në formulën e Bordit (nga prill 1st në tetor 31st):
  • Vetëm deri Camping në Bordin hapësirë ​​është në dispozicion (nga nëntor 1st në mars 31st):

Për më shumë informacion dhe prenotim, kontaktoni:

kampe në bord nuk është në dispozicion në rezervimin online!

  • Neaples Offiice: tel. 0815752192 - fax 0815752132
  • Neaples zyra e biletave: tel. 0815802744 - fax 0814206159
  • Catania zyra e biletave: tel. 095340644 - fax 095281043
  • call center: 800915365 (pa pagesë)
TTT Line Ferry
Shënim: për rezervimin, ju lutemi të paraqesë: licencës targën dhe gjatësia automjeteve - emrin dhe mbiemrin e udhëtarëve - data dhe rrugë nisjes / destinacionit - numrin e kartës së anëtarësimit - telefon / numrin e faksit ose e-mail.

M / n Trinacria dhe M / n Partenope.
Ata janë të dy të ndërtuar rishtas Roro / anije njerëzve që erdhi në punë në maj 2002, nën flamujt italiane, vela në një shpejtësi cruising e nyje 22.
Anijet matur 186.50 metra në gjatësi; maksimale width 26.60 metra e gjerë dhe të ketë një kapacitet peshë bruto prej ton 7.200.

Kapaciteti i tyre bruto Tonazhi arrin 25.000 ton. Anijet kryer një maksimum prej udhëtarëve 950.

Akomodimi në çdo anije është si vijon: të gjitha 198 avion të tipit karrige janë mbështetur vende ka një total prej kabinave 78 ndarë në kabina brendshëm dhe të jashtëm; secila me banjo e vet dhe dush; Dy kabina janë në dispozicion për të akomoduar udhëtarët me aftësi të kufizuara.

Çdo kabinë është i përbërë nga dy krevate marinari poshtme dhe dy shtretër të lartë marinari kanate, një top tavolinë, një karrige, një dollap dhe një pasqyrë. Për ushqim, anijet secili të ketë një dhomë elegante ngrënie, ku udhëtarët mund të gjeni një restorant të vetë-shërbimit dhe një à la carte restorant.

Dikush mund të pushojnë në bar restorant, bar që ndodhet në të ashpër e anijes, dhe / ose në dhomë që jetojnë me kolltuqe, sofas rehatshme dhe tavolina kafe. Ekziston edhe një zonë të caktuar me makinat slot, video games dhe një dyqan.

TTT Lines Cabin
Anijet janë të pajisura edhe me shkallë dhe ashensorë bukur. Cdo anije ka një kapacitet mbajtës prej metra 2.040 në gjatësi për automjetet komerciale përveç kapacitetit të hyn makina 75 nën 1.80 metra të lartë në kuvertë makinë.

* M / n Trinacria është identike me M / n Partenope, ndryshon vetëm në se ajo ka dy apartamente.

 


Më të mirë në dispozicion TTT Lines biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee TTT Lines Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona TTT Lines biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj të zgjedhur për Lines TTT në ose nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta TTT Lines më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat TTT Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në TTT Lines.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club TTT Lines Ticket

Zbritur Grupi Travel me TTT Lines - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme TTT Lines grup dhe partia trajneri traget pasagjerësh rezervim shërbim ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali.

Specialist TTT Lines Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në TTT Lines ju lutem Kliko këtu.

 

TTT Lines Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

TTT Lines Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një TTT Lines mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët TTT Lines shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me TTT Lines konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave TTT Lines, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër TTT Lines makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga portet traget të Napolit në Sicili për Catania Itali në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me TTT Lines në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave të trageteve në qoftë se ju jeni duke marrë një traget shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një traget në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi traget ofron për të udhëtuar më të largët të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.