Unitetit Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Unitetit Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Unitetit Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
2.9 yje - bazuar në 887 komente

 

Biletat Unitetit Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Unity Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Unitetit Line tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Linja e Unitetit

Unitetit Line Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Unity Line biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Unitetit Line vela në dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg.

Rezervimet e biletave Unitetit Line nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Unitetit Line në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Unitetit Line në dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg udhëtonte me Unitetit Line është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni biletat Unitetit Line me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Unitetit Line informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojë komplot tuaj Unitetit Line udhëtim traget.

Nëse jeni të udhëtonte për Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg pastaj libër një traget kalimit me Unitetit Line dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Unitetit Line ofron çmimet fantastike për të dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Unity Lines

Linja e Unitetit
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta libër Unitetit Line Ferry
në dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Unitetit Line, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim të Unitetit Line Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Rreth Unitetit Line

Linja e Unitetit është një kompani e re polake trageteve që operojnë në Detin Baltik.

Unitetit Line operon anijet në rrugë Swinoujscie-Ystad përdorur tragetin më moderne në flotën polak MF Polonia, Unitetit Line operon katër tragete të tjera MF GRYF, MF Galileusz, MF Jan Sniadecki dhe MF Mikolaj Kopernik.

Unity Lines

Ubëtare Line është një operator polake traget që operon shërbime traget rrumbullakët vit nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg.

Kompania u krijua në 1994 dhe tani është një nga pronarët më të mëdha të anijeve në tregun e transportit Baltik. Unitetit Line është përgjegjës për transportimin 70% të mallrave në Detin Baltik.

Operatori aktualisht transporton rreth pasagjerë 340,000 dhe 250,000 Shoferët e kamionëve çdo vit në tragete mes Świnoujście, Ystad dhe Trelleborg.

kalimet traget nga Świnoujście në Ystad ose Trelleborg merr rreth orë 7. Ka mbi 30 kalimet traget mallrave në mes të Polonisë dhe Suedisë që operojnë në çdo drejtim çdo javë. anijet Unitetit Line ofrojë klientëve shumë objekte në bord për të bërë udhëtimin e tyre të rehatshme dhe të kënaqshme, duke përfshirë bare, bare, dyqane, restorante dhe kazino.

Unity Lines Route Map
Tai Unitetit Line Fleet

M / f Polonia
Traget Polonia hyri në përdorim në 1995 dhe kjo ka qenë një nga anijet më moderne dhe luksoze në detin Baltik që nga atëherë. Gjatë një dalje në det në kuvertë e tragetit nuk mund të jetë deri në 1000 persona, makina 150, dhe deri në kamionë 120 ose 600 metra e vagonave të trenit.

M / f Skania
M / f Skania është një pasagjerëve dhe mallrave njësi moderne, të një standardi të shërbimit të krahasueshme me traget Polonia. Ajo ka qenë në ngjyra të Unitetit Line që nga 2008.
Ajo mund të marrë në bord në të njëjtën kohë deri në:
pasagjerët 1397,
makina 260,
Rreth 50 kamionë.
Në sajë të objekteve të shumta dhe argëtuese spote udhëtimi kalon shpejtë dhe në një mënyrë shumë të këndshme.

Unity Lines Tragete
M/ F GRYF
M / f GRYF është një makinë dhe mallrave njësi modern, i projektuar për transportin e udhëtarëve kamionë dhe me makina. Ajo ka qenë në ngjyra të Unitetit Line që 2005, në Świnoujście rrugë - Trelleborg.
Në tre kuvertën e saj ngarkimit m / f GRYF mund të sjellin kamionë 100 në të njëjtën kohë. Trageti ka vende 180 pasagjerëve krejt, për përdorimin e shoferëve dhe pasagjerëve, si dhe pushimi dhe argëtuese spote të cilat e bëjnë udhëtimin nëpër Balltikut shpejtë dhe të këndshëm.

m / f Wolin
M / f Wolin është një modern pasagjerëve - traget makinë - hekurudhore. Ajo ka qenë në ngjyra të Unitetit Line që 2007. Kjo është trageti më i gjatë në Świnoujście - Trelleborg rrugë. Ajo ka dy kuvertën e ngarkimit dhe ajo mund të marrë në të njëjtën kohë:
Njësitë rrugore 85-90,
makina 50,
pasagjerët 370.
Një nga kuvertën është e rregulluar edhe për transportimin e vagonëve hekurudhorë (715 metra e pista hekurudhore).
Në dispozicion të udhëtarëve ka 240 vende në kabina 70, një kafene, një bar, një dyqan, një kazino dhe një sauna. Shihemi në bord!

m / f Galileusz
M / f Galileusz është një traget i projektuar për transportin e udhëtarëve kamionë dhe me makina. Ajo ka qenë në përdorim në ngjyra të Unitetit Line viti 2006.
Tre kuvertën e tragetit mund të mbajnë deri në kamionë 90 me mundësinë e manovrimit të lirë dhe të sigurt në dy kuvertën e ngarkimit.

Njësia në seksionin e saj të pasagjerëve ka vende 128 në kabina 51 dhe ajo ofron vende për pushim dhe argëtim: një bar, një kafene, një mini-kazino, dhe një dyqan.

Unity Lines Tragete
m/ F Jan Śniadeck
M / f Jan Śniadecki është një traget i projektuar për transportin e vagonave hekurudhorë dhe kamionë. Ajo ka qenë në shërbim të Ystad që nga 1988.
Dy kuvertën e tragetit mund të përmbajë lidhje 30 vagonave hekurudhorë (600 metra e pista të dobishme hekurudhore) dhe në varësi të numrit të carriages- nga 25 në grupe kamionëve 60. Në ofertë ka edhe një numër të kufizuar të vendeve të pasagjerëve. Njësia ka 57 vende në kabina për përdorimin e shoferëve dhe pasagjerëve me makina.

m / f Kopernik
M / f Kopernik është një hekurudhë modernizuar - traget makinë- pasagjerëve. Ajo ka qenë në përdorim në ngjyra të Unitetit Line që nga prill 2008.
Traget është një pasues i mirë-veshur "Mikołaj Kopernik". Ajo është projektuar për transportin e vagonave hekurudhorë (6000 metra e shinave hekurudhore efikase) dhe nga 20 për 50 kamionë në dy kuvertën e ngarkimit.

Ajo gjithashtu ofron një mundësi të transportit për pasagjerët me makina.

Unity Lines Tragete
Në dispozicion të udhëtarëve ka kabina 50 për personat 119, një kafene, një bar, dhoma me kolltuqe stil avion, një dyqan, një kazino, një sauna, një playroom për fëmijët dhe një kuvertë të hapur në këmbë me një bar.

 


Më të mirë në dispozicion Unitetit Line biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Unitetit Line Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Unitetit Line biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur Line Unitetit në ose nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Unitetit Line të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Unitetit Line ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit të Unitetit Line.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Unitetit Line Ticket

Zbritur Travel Group me Unitetit Line - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Line Unitetit dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg.

specialist Unitetit Line ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Unitetit Line ju lutem Kliko këtu.

 

Unitetit Line Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Unity Line Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Unitetit Line mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Unitetit Line shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin e Unitetit Line kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Unitetit Line biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave Unitetit Line dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga Świnoujście në Poloni në portet suedeze e Ystad dhe Trelleborg në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Unitetit Line në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave të trageteve në qoftë se ju jeni duke marrë një traget shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një traget në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi traget ofron për të udhëtuar më të largët të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.