Virtu - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Virtu Anijet ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Virtu Anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
2.7 yje - bazuar në 687 komente

 

Biletat Virtu Anijet Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Virtu tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Virtu tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Anijet Virtu

Virtu Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Virtu Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet Virtu vela në dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania.

Rezervimet e biletave Virtu Anijet kurrë nuk ka qenë e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Virtu Anijet në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Virtu trageteve në dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania online me çast konfirmim.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania udhëtonte me Virtu Anijet është një shpejtë, mënyrë të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni biletat Virtu Anijet me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Virtu Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojnë komplot Virtu tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania pastaj libër një kalim trageteve me Virtu Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Virtu Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Anijet Virtu
Anijet Virtu
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta Book Virtu Anijet
në dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Virtu Anijet, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Virtu tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Rreth Virtu Anijet

Anijet Virtu kanë funksionuar një shërbim traget me shpejtësi të lartë ndërmjet Maltës dhe Sicili që 1988.


Venezia Lines, një degë në pronësi të Anijet Virtu, Ka që 2001 drejtuar një shërbim gjashtë muaj sezonale në mes të Venedikut dhe tetë portet e Adriatikut në Slloveni dhe Kroaci.

Anijet Virtu

JEAN DE LA VALETTE, 800 pasagjerët, automjetet 156 përfshirë rimorkiot, e bën më shumë se udhëtimeve 500 rrumbullakëta çdo vit në mes të Valletta dhe Pozzallo (minuta 90) dhe Catania (orë 3) duke e bërë në mënyrë efektive Malta pjesë të Evropës kontinentale.

Anijet e pasagjerëve me shpejtësi të lartë SAN FRANGISK dhe SAN Pawl, të dyja me një kapacitet prej udhëtarëve 317, janë vendosur në këtë shërbim. SAN Gwann, pasagjerët dhe automjetet 427 21, vepron mes Barit, Itali dhe Durrësit në Shqipëri.

Të gjitha veglat e kompanitë fluturojnë Malta Flag, janë klasifikuar nga Det Norske Veritas dhe janë të certifikuara me standardet më të larta ndërkombëtare dhe të BE-së të sigurisë.

Virtu Maria Dolores Ferry

 

Flota e Virtu Anijet:

  • Maria Dolores - 600 pax - makina 65 shpejtuar - 36 knts gjatësi 68 mt.
  • San Gwann - 427 pax - makina 20 shpejtuar - 39 knts gjatësi 51 mt.
  • San Frangisk - 285 pax - makina 0 shpejtuar - 45 knts gjatësi 35 mt.
  • San Marco - 226 pax - makina 0 shpejtuar - 30 knts gjatësi 37 mt.
  • Jean de la VALLETTE - 800 pax - makina 230 shpejtuar - 39 knts gjatësi 106 mt.
  • San Pawl - 285 pax - makina 0 shpejtuar - 45 knts gjatësi 35 mt.

Tai Virtu sailings javore:
  • Pozzallo në Maltë - orë 1 30 minuta - deri në 2 sailings kthimit në ditë
  • Malta për Pozzallo - 1 hr 30 minuta - deri në 2 sailings kthimit në ditë

Për Maltë tanishme / oraret Pozzallo Virtu Anijet ju lutem Kliko këtu.
Për tanishme Malta / Catania Virtu tragete oraret e transferimit të trajnerit ju lutem Kliko këtu.
Për të shkarkuar Virtu Anijet 2012 / 13 Day Fun & Ekskursione Broshura lutem Kliko këtu.

Në bord Virtu Anijet ju do të gjeni lounges të rehatshme, bare dhe një zgjedhje e restorante që shërbejnë lloje të ndryshme të kuptimit të ushqimit nuk është diçka për shijen everyones.

Virtu Anijet Lounge


Më të mirë në dispozicion Virtu tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Virtu Anijet Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Virtu tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur Virtu Anijet në ose nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Virtu Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Virtu Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Virtu Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Virtu Anijet Ticket

Zbritur Travel Group me Virtu Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Virtu trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania.

Specialist Virtu Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Virtu Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Virtu Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Virtu Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Virtu Anijet mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Virtu trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Virtu Anijet konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Virtu tragete, të kontrolluar disponueshmërinë dhe libër makinave Virtu Anijet dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga Malta dhe Sicilia ndaluar në portet e Valletta, Pozzallo dhe Catania në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Virtu në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave të trageteve në qoftë se ju jeni duke marrë një traget shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një traget në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi traget ofron për të udhëtuar më të largët të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.