Visemar - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Visemar Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Visemar anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.1 yje - bazuar në 776 komente

 

Biletat Visemar Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Visemar tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Visemar tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Visemar Line

Visemar Line Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Visemar Line biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Visemar Line vela në dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt.

Rezervimet e biletave Visemar Line nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Visemar Line në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Visemar Line në dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt udhëtonte me Visemar Line është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni biletat Visemar Line me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Visemar Line informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ndihmojë ju komplot udhëtimin tuaj Visemar Line trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për në portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt pastaj libër një traget kalimit me Visemar Line dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Visemar Line ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Visemar Line

Visemar Line
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta libër Visemar Line
për në dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Visemar Line, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Visemar Line biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Rreth Visemar Line

Visemar Line është një kompani të sapo formuar traget ofruar një rrugë të re që lidh Itali, Sirinë dhe Egjiptin. Për shkak të fillojë të veprojë në maj, Visemar Line lidh portet e Venecias (Itali), Tartous (Siri) dhe në Aleksandri (Egjipt).

Nga ideja fillestare për të bërë një urë nga Deti Adriatik e Veriut në Egjipt për fruta dhe perime, Visemar Line.

Një partneritet i përbashkët në mes të familjeve Visentini dhe TOSITTI -ka zhvilluar një shërbim të drejta të plota javore ro-pax nga Venecia në Tartus (Siri, kohë transit 68 orë) dhe në Aleksandri (Egjipt, kohë transit 60 orë), të planifikuar për të filluar që nga e ardhshëm 20 maj.

Visemar Line
Kjo rrugë inovative ri është vendosur për të hapur rrugë të reja për të eksploruar me lidh Venecias me Tartous dhe Alexandria duke lejuar të udhëtojnë tutje në Irak, Jordani, Arabia Saudite dhe destinacione të tjera të Lindjes së Mesme.

Tregtia do të operohet nga Visemar One - një ndërtesë të re nga kantjerin Visentini në Porto Viro (Rovigo) - e cila është e aftë të kamionëve 200, makina 80 dhe udhëtarëve 400 në 24 nyje shpejtësi max.

Well-njohur agjent anije TOSITTI, në përvojën e saj të parë si pronar anije, nuk është i shqetësuar.

"Pas 50 vjet të marrëdhënieve të biznesit midis familjeve tona, kemi themeluar Visemar Line, sepse ne jemi të bindur në një partner ekspertiza e të cilit nuk qëndrojnë vetëm në ndërtimin e anijeve"

Visemar Route Map

Visemar Ferrie

OnBoard Shërbimeve
markë të re Rruga Visemar Line është operuar nga një anije krejt të re, si dhe, klasën Visentini, të aftë për të arritur një shpejtësi të shërbimit deri në 24 nyje.

Anija klasë Visentini ka një kapacitet të mbante deri në 400 pasagjerë dhe një numër të automjeteve, duke përfshirë 2850 metra korsi për transportin e mallrave.

Kjo anije markë të re është e pajisur edhe me një numër të kabinave të emëruar mirë dhe një gamë të gjerë të objekteve të tjera në bord për të bërë tuaj të kaluar një eksperiencë të këndshme.


Më të mirë në dispozicion Visemar Line biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Visemar Line Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Visemar Line biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për Visemar Line zgjedhur ose nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Visemar Line të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Visemar Line ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Visemar Line.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Visemar Line Ticket

Zbritur Travel Group me Visemar Line - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Visemar Line dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt.

specialist Visemar Line ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Visemar Line ju lutem Kliko këtu.

 

Visemar Line Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Visemar Line Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Visemar Line mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Visemar Line shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Visemar Line kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Visemar Line, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër Visemar Line makinave dhe pasagjerëve biletat trageteve për dhe nga portet e Venecias në Itali, Tartous në Siri dhe Aleksandrisë në Egjipt në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Visemar Line në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave të trageteve në qoftë se ju jeni duke marrë një traget shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një traget në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi traget ofron për të udhëtuar më të largët të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.